Home / Prisijunk

Prisijunk

Kaip tai veikia?

Potencialūs keliautojo domėjimosi taškai (toliau „taškai“) – viešbučiai, restoranai, kavinės, muziejai, parodos ir renginių vietos, kurias atvykęs į miestą keliautojas gali aplankyti. Tuo tikslu „taškams“ siūloma už minimalų 1 euro + PVM mokestį užsisakyti pirmąjį pritaikinamumo vertinimą, kurį praėjus, „taškas“ atsiranda http://thefamilyplaces.com žemėlapyje – tai pirmas žingsnis, kuris nurodo “šeimos vartotojui”, kad tame taške yra Šeimos Vieta.

Kiekvienas šeimos narys, dalyvaujantis THE FAMILY PLACES projekte tampa ekspertu ir apsilankęs nurodytame žemėlapyje „taške“ daro „taško“ įvertinimą. Priklausomai nuo teigiamų įvertinimų kiekio sistema „taškui“ suteikia pirmumo laipsnį planuojančiam kelionę kartu su šeima.

Atsiradus tokiam projektui, kurios pirmas didelis objektas – miestas (šalis Lietuva), elektroninėje erdvėje, metamas konkurencinis iššūkis bet kuriam kitam miestui. Net ir turintis įžymiausius objektus, kurių neįmanoma pamatyti, miestas, turės mažesnę trauką šeimos kelionei, nei miestas, kuriame kiekvienas šeimos narys garantuotai žinos, kad „taškai“ yra pritaikyti jam.
 Objektai pritaikyti visai šeimai yra labai artimi senjorų poreikiams. Tai reiškia, kad potencialių vartotojų kiekis trigubėja, o miestas (šalis) tampa žymiai patrauklesnė planuojantiems keliauti.